KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4936852

nr 493 6852

Blyerts

signerad A.Nagel, "Damtennisspelare" 35x25

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 oktober 2007
kl 16:51:57

26/10 19:40:44 1      Vinnande bud
29/10 12:58:47 2      150 kr